Masal Yamaç Kır Düğün Salonu

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız ve ömür boyu düşlediğiniz düğününüz, Sivas Masal Yamaç Düğün Salonu sayesinde masallara layık şekilde olmasını ister misiniz?

Sivas Kır Düğün Salonu

Açık ve Kapalı Alana kurulu olan Sivas Düğün Salonumuz, Sivas kır düğün salonu olarak hizmet vermektedir.

Açık ve kapalı salonumuz dahil olmak üzere 400 kişi kapasiteli salonumuzda düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet vb. etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Salonumuzda Sivas kız isteme salonu, Sivas kız isteme merasimi, Sivas nişan salon gibi olarak Sivas nişan organizasyon salonu olarak da hizmet vermekteyiz.

Modern bir salonumuzun yanı sıra, kurmuş olduğumuz ses düzeneğimiz ile muhteşem bir eğlence zamanı sizleri bekliyor.

Misafirlerinize özel olarka oluşturduğumuz otopark alanımız ile davetinize katılanlar bu konuda hiç sıkıntı yaşamadan katılabiliecektir.

Ayrıca düğün salonumuz, Sivas Masal Yamaç Otel manzaralı olup, doğa içerisinde muhteşem bir manzarası vardır.

Sivas'ın En Uygun Düğün Salonu

Sizlerde düğün salonu arayışı içerisindeyseniz eğer, Sivas Kır Düğün Salonu Masal Yamaç Düğün Salonumuza uğramadan karar vermeyin. Sivas'ın en kaliteli ve Sivas'ın en ucuz düğün salonu olarak vizyon edindiğimiz bu sektörde kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Grand Masal Düğün Sarayı hizmet kalitesiyle yürüttüğümüz Sivas Düğün Salonumuzda, unutulmaz bir organizasyon sizleri bekliyor.

Tüm hizmetlerimizin yanı sıra tabiki bu günün en önemli parçalarından olan video ve fotoğraf çekimleri ise Grafikser Fotoğrafçılık tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Grafikser Fotoğrafçılık tarafından, salonumuzda organizasyon yapan tüm çiftlere dış çekim ve albümlerinde özel indirimler sağlamaktadır.