MASAL SİVAS YAMAÇ OTEL - HAKKIMIZDA

Masal Yamaç Otel; Sivas Paşabahçe mesire alanı içerisinde bulunan, 2022 yılı itibariyle yenilenen yüzüyle ve yenilenen ekibiyle yeniden sizlerle. Huzurlu ve konforlu bir tatil gerçimenizi hedeflerdiğimiz yeni yönetim birimimizle sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Yamaç Otel'in en temel yapı taşı, turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyeti olarak belirleyebiliriz. Bu temel etrafında misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere suratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz standartların da Sivas bölgesinin lider turistlik tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmek olduğunu belirtmek isteriz.

Sivas Yamaç Otel - Sivas Yamaç Evleri

Sivas Masal Yamaç Otel, eski yüzüyle yamaç evleri olarak bilinmektedir...

Bildiğiniz tüm otel deneyimlerinizi bir kenara bırakın. Şimdi Yamaç Otel'de otel deneyimi yaşamanın sırası. Standartların ötesinde bir konaklama deneyimi için gerek hobbit odalarımızla gerekse yaşam alanlarımızla, sizleri Masal Yamaç Otel ile tanıştırmak istiyoruz.

Güzel bir günün sabahına uyanıp, huzur verici doğanın keyfini çıkarak başlamak kulağa nasıl geliyor?

Hem evinizin konforunu aratmayacak hem de bir otelden daha fazla konfor ve huzur sağlayacak, tüm beklentilerinizi karşılayabilen Sivas Masal Yamaç Otel'de sizi ve ailenizi unutamayacağı bir tatil/konaklama deneyimi bekliyor…

23 YAMAÇ OTEL ODASI

Tesisimizde toplam 23 oda bulunmaktadır. Her odanın kendine özgü mimarisi ve manzarası vardır. Tüm odalarımızda mutfak bulunmak ta ve komple eşyalıdır.

Sivas Yamaç Otel / Sivas Yamaç Evleri Konaklama

Tatilde size özel bir oda ve bahçe, huzur dolu bir yaşam alanın adresi, Masal Yamaç Sivas Otel.

Sedir ağaçlarından yapılan, hobbit adı verilen tasarıma sahip, konforlu, jakuzili ve doğayla iç içe olan onlarca Yamaç evlerden oluşan Masal Yamaç Otel.

Sivas'ın En İyi Oteli

Sivas'ın en iyi oteli Hobbit Hotel olarak sunduğumuz farklı tip özel konaklama modellerimizle; aile odaları, çift kişilik odalar, balayı odaları ve jakuzili oda olmak üzere konforu ve size özel bir yaşam alanının sağladığı mahremiyet ve ayrıcalıklı hizmetleri bir araya getiriyoruz.

Yamaç Otel'imizde, her yıl yenilenen konforlu ve rahat yataklar, şömine, modern özel banyo, televizyon, mini bar, klima ve doğalgaz ısıtma mevcuttur.